ˮSektörler Farklı, Tercihler Aynı ETSOˮ

İHALE DUYURUSU


Mülkiyeti Hatay Erzin OSB'ye ait aşağıda tabloda belirtilen parseller OSB Kanunu ve Uygulama Yönetmeliği hükümleri ile Müteşebbis Heyet'in belirlemiş olduğu arsa tahsis ve satış prensiplerine göre ve Hatay Erzin OSB’nin kuruluş protokolünde belirlenen sektör grubu olan “Karma OSB” ne uygun faaliyet gösteren "Üretim ve İmalat yapmak şartı ile sanayi faaliyetlerinde kullanılmak üzere avans olarak 60 TL/m2" belirlenen muhammen bedel ile açık artırma usulü ile ihale edilmek suretiyle katılımcılara tahsis edilecektir.


İhale 06.04.2020 Pazartesi günü saat 13:30'da Kışlasaray Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:17 Antakya/Hatay adresinde bulunan Hatay Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Çok Amaçlı Toplantı Salonunda yapılacaktır. İhale için istenilen evrakların olduğu zarf en geç 06.04.2020 Pazartesi günü saat 13:30'da kadar aynı adreste bulunan Erzin Organize Sanayi Bölgesi yetkili birimine teslim edilecektir.

BAŞVURU DİLEKÇESİ

İlan

Parselasyon Planı

KATILIMCI (SANAYİCİ) YATIRIM TAAHHÜTNAMESİ

YATIRIM YERİ TALEP FORMU

 
 

ETSO

Erzin İlçemizde kayıtlı üyesi ile ticaret ve sanayi alanında meslek kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

ETSO HAKKINDA...

ETSO İletişim

Tel:  0 (326) 681 42 83

Mail:  erzintso@tobb.org.tr

Fax:  0 (326) 681 42 83

Görüşleriniz Önemli

Erzin Ticaret ve Sanayi Odası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Erzin Ticaret ve Sanayi Odası Powered By ©YSF